Atrakcje SALI ZABAW MaskotkolandiA

Zapraszamy do miłego spędzenia czasu w niepowtarzalnej Sali Zabaw Maskotkolandia!

Miejsce to jest przyjazne dzieciom i rodzicom. Na powierzchni ponad 300 m² można doświadczyć niezwykłych przygód. Nasza ciekawa, dwupoziomowa konstrukcja ma blisko 120 m², posiadamy również Mini Miasteczko oraz strefę budowy mega klockami.

SALA ZABAW

URODZINKI

MINI MIASTECZKO

WARSZTATY

KAWIARNIA

imprezy tematyczne

Dla dzieci …

Dzieci na konstrukcji znajdą tu mnóstwo wspaniałych atrakcji: zjeżdżalnie rolkową, zakręconą zjeżdżalnią tubową, zjeżdżalnie do basenu z piłeczkami, drabinki do przejścia na rękach, tory przeszkód i wiele innych elementów. Dodatkowo na sali znajduje się mnóstwo wielkich klocków piankowych, gąsienica plastikowa, ścianka wspinaczkowa i wiele innych super atrakcji!

Poza głównymi atrakcjami dysponujemy również salką urodzinową oraz miejscem na animacje. Pozwolą one dzieciom cudownie przeżyć urodziny czy inne imprezy okolicznościowe takie jak komunia, chrzciny.

… ale również
dla rodziców i opiekunów

Wspaniała kawiarenka sprawi, że czas spędzony w Maskotkolandii będzie idealny. Pyszna kawa i ciasta umilą czas rodzicom, opiekunom a także pomogą nawet przy pracy zdalnej.
W naszej Sali Zabaw zawsze panuje ład i porządek, co ułatwia funkcjonalna szatnia.

… Mini Miasteczko …

Staraliśmy się, aby Nasze Mini Miasteczko wyglądało jak prawdziwe – z ulicami, zielonymi skwerkami, sklepikiem, domem, szpitalem, strażą pożarną, kawiarnią. Łącznie powierzchnia nowej częsci to kolejne 260 m2, uprzedzamy więc, że jest po czym chodzić! Wewnątrz każdego domku są zabawki tematyczne i przedmioty, dzięki którym możesz wcielić się w różne role. Zabawy są przemyślane zarówno dla maluchów jak i dla starszych dzieci. Wspomagamy rozwój małej i dużej motoryki,  przemyciliśmy wiele elementów edukacyjnych, dzięki czemu czas spędzany w naszej sali zabaw to nie sama zabawa.

Tą część możecie wynająć na organizacje urodzin tylko dla siebie i waszych gości.

Nasz adres

Chrzanów, ul. Kroczymiech 40  (budynek Elektronu)
Małopolskie, Polska

Śledź nas

Skontaktuj się z nami